Menu

Branża fitness
DLA RYNKU FITNESS

Szeroki wachlarz systemów zamykania, które są produkowane z myślą o ich niezawodności

INTELIGENTNE ZABEZPIECZENIA

Mamy dla Ciebie różnorodne rozwiązania, od zamków mechanicznych po zamki elektroniczne i inteligentne systemy zarządzania szafkami! Firma Euro-Locks projektuje, produkuje i dostarcza szeroką gamę innowacyjnych i dobrze zaprojektowanych systemów zamknięć, które spełniają najwyższe wymagania.

ODKRYJ

OFERTĘ NASZYCH ZAMKÓW ELEKTRONICZNYCH

Przejdź do produktów

ZNAJDŹ ODPOWIEDNI ZAMEK MECHANICZNY

Przejdź do produktów

ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY FITNESS I PARKÓW ROZRYWKI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH

SYSTEMACH
ZAMYKANIA
ONLINE

ELEKTRONICZNY SYSTEM OBSŁUGI KLIENTA

Zodiac to inteligentny system zarządzania szafkami za pośrednictwem ekranu dotykowego. Jest to kompletne rozwiązanie do zastosowania na rynku fitness oraz parków rozrywki, które ponadto można zintegrować z systemami kontroli dostępu.

System samoobsługowy zapewnia użytkownikom automatyczne przydzielenie dostępu do schowków za pomocą numeru PIN lub nośników RFID.

Zodiac może pracować w trybie offline lub online. Dedykowany portal internetowy umożliwia menedżerom zdalne zarządzanie systemem w czasie rzeczywistym.

Zodiac zaprojektowano z myślą o niezawodności i łatwości instalacji, wobec czego zrezygnowano ze zniechęcających obudów elektronicznych oraz skomplikowanego okablowania. System zawiera tylko trzy elementy:

  • terminal z ekranem dotykowym, wyposażony w szybko działające i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie
  • solidny zaczep elektromechaniczny, który charakteryzuje się najlepszą w swojej klasie wytrzymałością i wydajnością
  • switch do połączenia zaczepów z terminalem

PANEL DOTYKOWY

Czarny błyszczący ekran dotykowy dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym oraz wysokiej wytrzymałości idealnie nadaje się do montażu wewnątrz pomieszczeń publicznych takich jak szatnie.

Regulowane mocowanie umożliwia szybki i łatwy montaż. Intuicyjny system sterowania obejmuje łączność WI-FI oraz komunikację poprzez złącze Ethernet.

SWITCH

Jednostki komunikacyjne (switch) łączą elektromechaniczne zamki 3792 z terminalem. Każda jednostka może sterować 12 zamkami.

Switche mogą zostać połączone miedzy sobą, tworząc system, zapewniający sterowanie pracą nawet 200 zamków. Dzięki możliwości łączenia modułów w łatwy sposób można zoptymalizować ich ilość oraz koszty obsługi serwisowej.

ZACZEP ELEKTROMECHANICZNY

Cechy charakterystyczne tego zamka to: wysoki poziom bezpieczeństwa oraz szybkie i ciche otwieranie, nawet przy obciążeniu rygla.

Posiada solidną obudowę wykonaną z metalu, klucz serwisowy oraz opcjonalne otwieranie przy pomocy linki. Rygiel zamka został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić lekką niwelację niewspółosiowości drzwi co ułatwia montaż.

ZEGAR CZASU RZECZYWISTEGO

Elektroniczny zamek Horizon RTC jest wyposażony w zegar czasu rzeczywistego. Zamek z funkcją zegara czasu rzeczywistego umożliwia rozwiązanie problemów spowodowanych przez klientów, którzy pozostawiają swoje rzeczy osobiste w szafkach nawet gdy nie ma ich w obiekcie.

Problem zajmowania szafek w miejscach o dużym natężeniu ruchu można łatwo rozwiązać poprzez ustawienie zamków na otwieranie się o wybranej godzinie.

Rzeczy pozostawione można wyjąć i przygotować szafkę do ponownego użycia.

Funkcja ta daje również możliwość wynajmowania szafek na określony czas za pomocą unikalnych kodów dostępu wygenerowanych na komputerze lub na naszej stronie internetowej, stworzonej do zarządzania kodami zamków. Ponadto dostępny jest interfejs API umożliwiający bezproblemową integrację z własnymi systemami w razie potrzeby.

SYSTEM ZDALNEJ ALOKACJI

W klubach fitness, studiach fitness, siłowniach i strefach spa często występuje problem z brakiem wystarczającej liczby odpowiednich monet do obsługi zamków depozytowych.

Zdarza się również, że klienci zapominają zabrać z domu kłódkę do swojej szafki.

System RAS zapobiega temu dzięki możliwości przyznania klientowi 4-cyfrowego kodu PIN, który jest ważny przez cały jego pobyt. Informacje o numerze szafki i przypisanym do niej numerze PIN mogą zostać przekazane przez recepcjonistę, wysłane drogą mailową lub w treści SMS. System RAS zapewnia zarządzanie kodami dostępu do zamków za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej, co pozwala na redukcję kosztów obsługi szafek.

ZNAJDŹ ODPOWIEDNIEROZWIĄZANIE DLASWOJEJ SIŁOWNI

DLACZEGO
EURO-LOCKS?

Jako wyspecjalizowany producent systemów zamknięć, dostarczamy szeroką gamę zamków i systemów zamknięć dla klubów fitness oraz parków rozrywki.

Pracownicy Euro-Locks ściśle współpracują z klientami, aby zapewnić im rozwiązania spełniające ich wymagania. Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań, zaprojektowanych, skonstruowanych i wyprodukowanych przez sześć zakładów należących do naszej grupy.

Niezależnie od tego, czy szukasz standardowego systemu zamknięć, dostosowanego do konstrukcji, czy też całkowicie indywidualnego rozwiązania, jesteśmy w stanie opracować produkty, które spełnią wszystkie Twoje wymogi. Będąc częścią Lowe & Fletcher Group, produkujemy zamki od 1889 roku. W ciągu roku dostarczamy ponad 70 milionów systemów zamknięć.

Zróżnicowana gama produktów: zamki mechaniczne, elektroniczne zamki szyfrowe, zamki RFID, a także inteligentne systemy zamknięć, przeznaczone do szafek i skrytek osobistych

Możemy dostarczyć produkty standardowe lub spersonalizowane w dużych lub małych ilościach

Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby projektować rozwiązania dostosowane do ich wymogów

Rocznie produkujemy ponad 70 milionów zamków w naszych fabrykach

Produkujemy zamki od 1889 roku i jesteśmy firmą rodzinną zarządzaną przez piąte pokolenie

NASZE ZALETY

Od najprostszego zamka mechanicznego aż po zamki RFID i elektroniczne systemy zarządzania skrytkami – nasze rozwiązania odpowiadają wszystkim potrzebom. Potrzebujesz porady lub rozwiązania dla swojej aplikacji? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Ci pomożemy.

REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW

REFERENCJE

NOWE ZAMKI ELEKTRONICZNE HORIZON SĄ IDEALNYM DODATKIEM DO NASZYCH STUDIÓW. BEZPROBLEMOWY MONTAŻ NIEZAWODNYCH I STYLOWYCH WYROBÓW EURO-LOCKS UŁATWIŁA ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z ZESPOŁEM FIRMY, KTÓRY NIEUSTANNIE ŚWIADCZYŁ USŁUGI SZKOLENIOWE I DORADCZE

Frank Dillinger, Smile-X Dudweiler / Germany

WDROŻENIE ROZWIĄZAŃ ELEKTRONICZNYCH, OFEROWANYCH PRZEZ L&F, POPRAWIŁO KOMFORT NASZYCH KLIENTÓW. DOSTĘP DO SZAFEK JEST TERAZ ZNACZNIE PROSTSZY, A ZARZĄDZANIE KLUCZAMI - BARDZIEJ EFEKTYWNE.

Andrew Pullison, The Workhouse Fitness Club / United Kingdom