Informujemy, że 10 - 12.06.2020 nasz zakład będzie zamknięty
Menu

Fitness
Zamki Dla Rynku

Szeroki wachlarz systemów zamykania, które są produkowane z myślą o ich trwałości

INTELIGENTNE ZABEZPIECZENIA

Mamy dla Ciebie róznorodne rozwiązania, od zamków elektronicznych po zamki mechaniczne i inteligentne systemy zarządzania szafkami! Firma Euro-Locks projektuje , produkje i dostarcza szeroką gamę innowacyjnych i dobrze zaprojektówanych systemów zamknięć, które spełniają najwyższe wymagania.

ELEKTRONICZNE

ODKRYJ NASZĄ OFERTĘ ELEKTRONICZNE

See products

ŚLUZY ZBUDOWANE DO WYTRZYMANIA

ZNALEŹĆ ODPOWIEDNI ZAMEK MECHANICZNY

See products

ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY FITNES I PARKÓW ROZRYWKI

DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM

SYSTEMY
ZAMYKANIA
ONLINE

ELEKTRONICZNY SYSTEM OBSŁUGI KLIENTA

Zodiac to inteligentny system zarządzania szafkami z ekranem dotykowym, który może być zintegrowany z systemami kontoroli dostępu, stanowiący kompletne rozwiązanie dla zastosowań na rynku fitnes oraz parków rozrywki.

System samoobsługowy zapewnia klientom automatyczne przydzielenie schowków za pomocą numeru PIN lub czytników RFID.

Zodiac może pracować w trybie offline lub online. Po podłączeniu do sieci poprzez portal internetowy daje możliwość menadżerom zdalnego zarządzania w czsie rzeczywistym.

Zaprojektowany jest z myślą o niezawodności i łatwości instalacji. Nie ma żadnych zniechecających obudów elektronicznych ani skomplikowanego okablowania. Zamiast tego każdy system składa się tylko z trzech elementów:

  • Terminala z ekrenam dotykowym z szybkim przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem 
  • Solidny elektromechaniczny zaczep o najlepszej w swojej klasie wytrzymałości
  • Wydajności oraz siwtche do podłączenia zaczepów do terminala

PANEL(terminal) DOTYKOWY

Czarny błyszczący ekran dotykowy dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym oraz wysokiej wytrzymałości idealnie nadaje się do monatażu w wewnątrz pomieszczeń publicznych takich jak szatnie.

Regulowane mocowanie umożlia szybki i łatwy montaż. Intuicyjny system sterowania obejmuje łączność WI-FI oraz komunikację poprzez złącze Ethernet.

SWITCH

Jednostki komunikacyjne (switch) łączą z terminalem elektromechaniczne zamki 3792, każdy z nich może sterować 12 zamkami.

Switche mogą być łączone ze sobą w celu sterowania do 200 zamków. Dzięki możliwości łączenia modułów w łatwy sposób można zoptamylizować ich ilość oraz koszty obsługi serwisowej.

ZACZEP ELEKTROMECHANICZNY

Elektromechaniczny zaczep posiada wysoką klasę bezpieczeństwa oraz szybkie i ciche otwieranie nawet pod obciążeniem.

Posiada solidną obudowe wykonaną z metalu, klucz serwisowy oraz opcjonalne otwieranie przy pomocy linki. Rygiel zamka został zaprojektowany w taki sposób aby umożliwić lekką niwelację niewspółosiowości drzwi co ułatwia montaż.

ZEGAR CZASU RZECZYWISTEGO

Elektroniczny zamek Horizon RTC wyposażony w zegar czasu rzeczywistego. Zamek z funkcją zegara czasu rzeczywistego umożliwa rozwiązanie problemów spowodowanych przez klientów którzy pozostawiają swoje rzeczy osobiste w szafkach nawet gdy nie ma ich na obiekcie.

Problem zajmowania szafek w miejscach o dużym natężeniu ruchu możan łatwo rozwiązać poprzez ustawienie zamków na otwieranie się o wybranej godzinie. Rzeczy pozostawione można wyjąć i przygotować szafkę do ponownego użycia.

Funkcja ta daje również możliwość wynajmowania szafek na określony czas za pomocą generowania unikalnych kodów dostępu wygenerowanych na komputerze lub na naszej stronie internetowej do zarządzania szafkami. Ponadto dostępny jest interfejs API umożliwiający bezprobelmową integrację z własnymi systemami w razie potrzeby. 

SYSTEM ZDALNEJ ALOKACJI

W klubach fitnes, studiach fitnes, siłowniach oraz w strefach spa często występuje problem ze znalezieniem odpowiednich monet do obsługi zamków depozytowy lub klienci zapominają kłódki aby móc zamknąć szafkę.

System RAS zapobiega temu dzieki możliwości wydania klientowi 4-cyfrowego kodu PIN którym przez cały pobyt klienta jest ważny.

PIN może być przekazywany w recepcji wraz z numerem szafki lub może być przesłany pocztą e-mail lub SMS-em. System RAS pozawala na zdalne zarządzanie zamkami elektronicznymi za pomocą strony internetowej. Dzieki temu można wyeliminować kosztowną obsługę na miejcu.

ZNAJDŹ ODPOWEIDNIEROZWIĄZANIE DLASWOJEJ SIŁOWNI

DLACZEGO
EURO-LOCKS?

Jako wyspecjalizowany producent systemów zamknięć firma Euro-Locks dostarcza szeroką gamę zamków i systemów zamknięć dla klubów fitnes oraz parków rozrywki.

Pracownicy Euro-Locks ściśle współpracują z klientami, aby zapewnić im rozwiązanie spełniające ich wymagania. Asortymnet naszych rozwiązań jest bardzo duży, a wszystkie nasze produkty są projektowane, konstruowane i produkowane w jednym z naszych sześciu zakładów.

Niezależnie od tego, czy szukasz standardowego systemu zamknieć, dostosowany do  konstrukcji, czy też całkowicie indywidualnego rozwiązania, jesteśmy wstanie opracowć produkty, które spełnią wszystkie twoje wymogi. Będąc cześcia Lowe & Fletcher Group, produkujemy zamki od 1889 roku, w ciągu roku dostarczamy ponad 70 milionów systemów zamknięć.

Zróżnicowana gama elektronicznych zamków szyfrowych, RFID i mechanicznych, w tym inteligentnych systemów zamknięć przeznaczonych do szafek oraz skrytek osobistych

Możemy dostarczyć produkty standardowe lub spersonalizowane w dużych lub małych ilościach

Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby projektować rozwiązania dostosowane do ich wymogów

Rocznie produkujemy ponad 70 milionów zamków w naszych fabrykach.

Produkujemy zamki od 1889 roku i jesteśmy firmą rodzinną zarządzaną przez piąte pokolenie

NASZE ZALETY

Od najprostszego zamka mechanicznego aż po zamki RFID i elektroniczne systemy zarządzania skrytkami, nasze rozwiązania odpowiadają wszystkim potrzebom. Jeżeli potrzebujesz porady lub rozwiązania na zamówienie, skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci pomożemy.

USŁYSZEĆ, CO LUDZIE MIELI DO POWIEDZENIA

REVIEWS

NOWE ZAMKI ELEKTRONICZEN HORIZON SĄ IDEALNYM DODATKIEM DO NASZYCH STUDIÓW. NIEZAWODNE I STYLOWE, ZAMKI BYŁY ŁATWE W MONTAŻU DZIEKI POMOCY I WSPARCIU ZESPOŁU EURO-LOCKS, KTÓRY BYŁ PRÓWNIEŻ POD RĘKĄ, ABY ZAOFEROWAĆ SZKOLENIA I PORADY

Frank Dillinger, Smile-X Dudweiler / Germany

ROZWIĄZANIA ZAMKÓW ELEKTRONICZNYCH OFEROWANE PRZEZ L&F OPRAWIŁO KONFORT NASZYCH KLIENTÓW. DOSTĘP DO SZAFEK I ZARZĄDZANIE KLUCZAMI JEST TERAZ ZNACZNIE PROSTSZE I BARDZIEJ EFEKTYWNE

Andrew Pullison, The Workhouse Fitness Club / United Kingdom