Menu

Rozwiązania zamykające na zamówienie

Zespół Działu Sprzedaży Euro-Locks ściśle współpracuje ze wszystkimi klientami, aby zagwarantować im dostawę zamków i systemów zamykających, które spełniają ich wymagania.

Jednak oferujemy również możliwość współpracy z zespołem projektowym klienta oraz usługi doradcze w zakresie zastosowania różnych opcji systemów zamykających na wczesnym etapie rozwoju produktu, w celu zagwarantowania klientowi dostawy produktu, który jest najbardziej skuteczny oraz zgodny z wymaganiami i budżetem.

Często oznacza to polecenie jednego z naszej bogatej oferty istniejących produktów. Jednak jeśli konieczna jest jego adaptacja lub przygotowanie nowego systemu zamykającego, nasz zespół techniczny zaproponuje rozwiązanie przygotowane na zamówienie.

Własne projekty zamków

Nasze systemy CAD oraz metodologia projektowania są kompatybilne w całej Grupie Lowe & Fletcher, dzięki czemu nasi inżynierowie projektanci z całego świata mogą w razie konieczności skoncentrować się na jednej propozycji. Razem z klientem pracujemy nad zapewnieniem, aby projekt systemu zamykającego spełniał wszystkie potrzeby klienta, wymagania związane z miejscem użytkowania, metodologią (zamek ręczny lub elektroniczny), jak również z kwestią kosztów w przeliczeniu na jednostkę.

Model bryłowy

Gdy propozycja projektowa zostanie przyjęta, przygotowujemy trójwymiarowy model bryłowy systemu zamykającego.

W razie potrzeby, model systemu można wykonać w ciągu 24 godzin, aby dotrzymać terminów nawet najbardziej napiętych harmonogramów. Wszelkie ulepszenia zostaną następnie uwzględnione w konstrukcji zamka.

Oprzyrządowanie

Po zatwierdzeniu projektu i modelu systemu zamykającego, wytwarzane jest dedykowane oprzyrządowanie, również według naszego projektu.

Produkcja

Przed rozpoczęciem produkcji seryjnej, przedstawiamy próbki narzędzi i systemu zamykającego do ostatecznego zatwierdzenia.

W celu omówienia projektu lub niestandardowego systemu zamykającego, prosimy o kontakt drogą elektroniczną: sekretariat@euro-locks.pl

To discuss your project or if you require a bespoke solution, please contact us now.