Menu

Rozwiązania zamykające na zamówienie

Zespół Działu Sprzedaży Euro-Locks ściśle współpracuje ze wszystkimi klientami, aby zagwarantować im dostawę zamków i systemów zamykających, które spełniają ich wymagania.

Jednak oferujemy również możliwość współpracy z zespołem projektowym klienta oraz usługi doradcze w zakresie zastosowania różnych opcji systemów zamykających na wczesnym etapie rozwoju produktu, w celu zagwarantowania klientowi dostawy produktu, który jest najbardziej skuteczny oraz zgodny z wymaganiami i budżetem.

Często oznacza to polecenie jednego z naszej bogatej oferty istniejących produktów. Jednak jeśli konieczna jest jego adaptacja lub przygotowanie nowego systemu zamykającego, nasz zespół techniczny zaproponuje rozwiązanie przygotowane na zamówienie.

Rozwiązania zamykające na zamówienie - systemy CADRozwiązania zamykające na zamówienie - Model bryłowy

Oprzyrządowanie

Po zatwierdzeniu projektu i modelu systemu zamykającego, wytwarzane jest dedykowane oprzyrządowanie, również według naszego projektu.

Produkcja

Przed rozpoczęciem produkcji seryjnej, przedstawiamy próbki narzędzi i systemu zamykającego do ostatecznego zatwierdzenia.

W celu omówienia projektu lub niestandardowego systemu zamykającego, prosimy o kontakt drogą elektroniczną: sekretariat@euro-locks.pl.

Własne projekty zamków

Nasze systemy CAD oraz metodologia projektowania są kompatybilne w całej Grupie Lowe & Fletcher, dzięki czemu nasi inżynierowie projektanci z całego świata mogą w razie konieczności skoncentrować się na jednej propozycji. Razem z klientem pracujemy nad zapewnieniem, aby projekt systemu zamykającego spełniał wszystkie potrzeby klienta, wymagania związane z miejscem użytkowania, metodologią (zamek ręczny lub elektroniczny), jak również z kwestią kosztów w przeliczeniu na jednostkę.

Model bryłowy

Gdy propozycja projektowa zostanie przyjęta, przygotowujemy trójwymiarowy model bryłowy systemu zamykającego.

W razie potrzeby, model systemu można wykonać w ciągu 24 godzin, aby dotrzymać terminów nawet najbardziej napiętych harmonogramów. Wszelkie ulepszenia zostaną następnie uwzględnione w konstrukcji zamka.

Rozwiązania zamykające na zamówienie - Oprzyrządowanie