Menu

Euro-Locks Sp. z o. o.

Systemy zamykające produkcji Euro-Locks to szeroka gama różnorodnych produktów. Jest wysoce prawdopodobne, że używałeś jednego z naszych systemów zamykających, nawet o tym nie wiedząc!

Jako specjalistyczny producent systemów zamykających, firma Euro-Locks Sp. z o. o. dostarcza szeroką gamę zamków do zastosowań przemysłowych oraz OEM. Dostarczamy ponad 60 mln produktów rocznie – od prostych zamków mechanicznych, poprzez najnowsze zamki elektroniczne po liczne rozwiązania niestandardowe, dzięki czemu możemy sprostać różnorodnym wymaganiom dotyczącym zamków.

Systemy zamykające produkcji Euro-Locks to szeroka gama różnorodnych produktów. Jest wysoce prawdopodobne, że używałeś jednego z naszych systemów zamykających, nawet o tym nie wiedząc!

Siedziba firmy Euro-Locks w Rudzie Śląskiej została otwarta w 1997 r. Firma jest obecnie wiodącym producentem systemów zamykających, w które zaopatruje klientów z całej Polski, Rosji i byłych republik radzieckich. Nasza fabryka produkuje szeroką gamę zamków mechanicznych oraz wiele rozwiązań niestandardowych.

Jesteśmy częścią Grupy Lowe & Fletcher, która zajmuje się produkcją zamków od 1889 r. Firma powstała w Willenhall, historycznym centrum przemysłu produkcji zamków w Zjednoczonym Królestwie. Oddział Systemów Zamykających posiada jednostki operacyjne w Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Niemczech, Polsce i USA. Te zaawansowane zakłady produkcyjne nie tylko obsługują rynki lokalne, ale również dostarczają specjalistyczne zamki dla szerszej działalności. 

Jeżeli chcą państwo zapytać o status realizowanego projektu lub ustalić niestandardowe parametry produktu, prosimy o kontakt.