Menu

Produkcja

Produkcja precyzyjna

Grupa Lowe & Fletcher produkuje zamki i systemy zamykające od 1889 r. Ponad 850 pracowników – zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo – jest zaangażowanych w projektowanie i produkcję naszych wysokiej jakości zamków i systemów zamykających. Nasz sukces w dużej mierze zawdzięczamy ludziom i procesom.

Rozwiązania zamykające na zamówienie

Zespół Działu Sprzedaży Euro-Locks ściśle współpracuje ze wszystkimi klientami, aby zagwarantować im dostawę zamków i systemów zamykających, które spełniają ich wymagania.

Jednak oferujemy również możliwość współpracy z zespołem projektowym klienta oraz usługi doradcze w zakresie zastosowania różnych opcji systemów zamykających na wczesnym etapie rozwoju produktu, w celu zagwarantowania klientowi dostawy produktu, który jest najbardziej skuteczny oraz zgodny z wymaganiami i budżetem.

Często oznacza to polecenie jednego z naszej bogatej oferty istniejących produktów. Jednak jeśli konieczna jest jego adaptacja lub przygotowanie nowego systemu zamykającego, nasz zespół techniczny zaproponuje rozwiązanie przygotowane na zamówienie.

Rozwiązania na zamówienie: Analiza przypadków

Rozwiązania na zamówienie stanowią bardzo ważną część działalności firmy Euro-Locks. Wzmożone wysiłki w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb klientów prowadzą do powstania innowacyjnych rozwiązań zamykających, wyprodukowanych zgodnie z potrzebami. Oto kilka przykładów rozwiązań przygotowanych na zamówienie. Jeżeli masz wyjątkowe wymagania i chcesz omówić rozwiązanie niestandardowe, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem (032) 344-78-70 do 89 lub pod adresem sekretariat@euro-locks.pl.

Zabezpieczenia do rowerów

 

W tym przypadku zostaliśmy poproszeni o stworzenie unikalnego cylindra blokującego do zastosowania w systemie zabezpieczającym do roweru. Wymagane były klucze, które byłyby atrakcyjne dla użytkownika końcowego, a także wysoki poziom bezpieczeństwa oraz funkcja blokowania mechanizmu. 

Opracowaliśmy klucz z wycięciami wewnętrznymi dla lepszej ochrony i zabezpieczenia przed kopiowaniem oraz mechanizm bębenka z dziesięcioma tarczami i punktem ścięcia, który blokuje się przy użyciu siły. Dopełnienie rozwiązania stanowi inteligentny składany srebrny niklowany klucz o grubości 3 mm.

Klient wykorzystuje obecnie ten system z wielkim powodzeniem w serii zabezpieczeń do rowerów, dzięki czemu utrzymał wiodącą pozycje na tym rynku. 

 

Zabezpieczenia do rowerów

Zabezpieczenie podwozia

Klient potrzebował systemu blokującego, który stanowiłby integralną część podwozia pojazdu oraz spełniałby wymogi trudnych warunków fizycznych i wymagającego środowiska.

Zaproponowaliśmy mechanizm blokujący z dziewięcioma pinami, ryglem kulowym o dużej wytrzymałości i unikatową konstrukcją z hartowanej stali nierdzewnej. Ponadto zwiększyliśmy bezpieczeństwo poprzez utworzenie zastrzeżonej serii nieoznakowanych kluczy z kluczami zapasowymi chronionymi za pomocą rygorystycznego systemu rejestracji.

System spełnił i przekroczył istniejące wymagania brytyjskich testów ubezpieczeniowych i doprowadził do powstania nowego standardu w dziedzinie akredytacji, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo dzięki innowacji przygotowanej dla naszego klienta.

 

Zabezpieczenie podwozia