Menu

Produkcja

Produkcja precyzyjna

Grupa Lowe & Fletcher produkuje zamki i systemy zamykające od 1889 r. Ponad 850 pracowników – zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo – jest zaangażowanych w projektowanie i produkcję naszych wysokiej jakości zamków i systemów zamykających. Nasz sukces w dużej mierze zawdzięczamy ludziom i procesom.

Rozwiązania zamykające na zamówienie

Zespół Działu Sprzedaży Euro-Locks ściśle współpracuje ze wszystkimi klientami, aby zagwarantować im dostawę zamków i systemów zamykających, które spełniają ich wymagania.

Jednak oferujemy również możliwość współpracy z zespołem projektowym klienta oraz usługi doradcze w zakresie zastosowania różnych opcji systemów zamykających na wczesnym etapie rozwoju produktu, w celu zagwarantowania klientowi dostawy produktu, który jest najbardziej skuteczny oraz zgodny z wymaganiami i budżetem.

Często oznacza to polecenie jednego z naszej bogatej oferty istniejących produktów. Jednak jeśli konieczna jest jego adaptacja lub przygotowanie nowego systemu zamykającego, nasz zespół techniczny zaproponuje rozwiązanie przygotowane na zamówienie.