Menu

Aktualności

Instalacja zamków Pulsar RFID w Studio Fitness

Instalacja zamków Pulsar RFID w Studio Fitness

24 maj 2021

Podczas projektowania i budowy nowego studia fitness w Niemczech właściciel studia miał bardzo konkretne wymagania dotyczące zamków, które miały zostać zainstalowane w szafkach.

Biorąc pod uwagę dużą ilość użytkowników ważne było, aby zamki były łatwe w obsłudze zarówno dla klientów, jak i dla członków personelu. Dlatego też jednym z wymogów było bezkluczowe rozwiązanie zamykające.

Zamek Pulsar RFID stanowił idealne rozwiązanie, ponieważ zapewnia bezdotykowe zamykanie RFID. W przypadku awarii systemu lub gdy konieczny jest natychmiastowy dostęp nadzorczy, funkcję RFID można pominąć za pomocą fizycznego klucza serwisowego, który jest dostarczany z każdą instalacją.

Zamki działają na tej samej częstotliwości RFID, co karty studyjne, tagi i bransoletki. Ponadto został zminimalizowany problem zajmowania i blokowania szafek.

Zamek Pulsar RFID jest dostępny z szeroką gamą opcji i akcesoriów, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla potrzeb bezdotykowego zamykania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić Twoje wymagania.Back to News