Menu

Aktualności

Zamek Eclipse wybrany przez Uniwersytet w Le Mans

Zamek Eclipse wybrany przez Uniwersytet w Le Mans

09 kwi 2021

Uniwersytet w Le Mans (Francja) zgłosił zapotrzebowanie na nowe szafki ładujące telefony komórkowe na terenie kampusu Le Mans. Stacja ładująca ma być dostępna dla wszystkich studentów odwiedzających kampus i musi zapewnić bezpieczeństwo i ochronę telefonu komórkowego i innych urządzeń znajdujących się w szafce.

Uniwersytet wybrał elektroniczny zamek szyfrowy Eclipse, który zapewnia studentom elastyczność w korzystaniu z szafek w razie potrzeby. Funkcja trybu publicznego oznacza, że ​​szafka może być otwarta, a każdy student wybiera własny kod, aby zablokować szafkę i zabezpieczyć telefon podczas ładowania.

Okazuje się, że jest to idealny system, ponieważ zarządzanie i konserwacja szafek ograniczają się do minimum, a każdą szafkę, która nie jest używana, można łatwo zidentyfikować poprzez otwarte drzwi.

Na całym świecie wielu producentów szafek skorzystało z doświadczenia firmy Euro-Locks w zakresie systemów zamykających. Jeśli szukasz innowacyjnego lub spersonalizowanego rozwiązania zamykającego do kolejnego projektu, porozmawiaj z naszymi ekspertami w Euro-Locks już dziś!Back to News