Menu

Aktualności

Euro-Locks produkuje milionowy elektroniczny zamek szyfrowy!

Euro-Locks produkuje milionowy elektroniczny zamek szyfrowy!

30 cze 2020

W czerwcu 2020 r. Euro-Locks i Lowe & Fletcher osiągnęły kamień milowy w produkcji, montując w brytyjskiej fabryce milionowy egzemplarz elektronicznego zamka szyfrowego. Od czasu wprowadzenia na rynek w 2012 r. elektroniczny zamek szyfrowy okazał się wszechstronnym i niezawodnym zamkiem wykorzystywanym przez klientów na całym świecie do zabezpieczania wszelkiego rodzaju szafek i mebli.

Firma Lowe & Fletcher została założona w 1889 roku i wówczas specjalizowała się w zamkach wykonanych z mosiądzu i polerowanego brązu. Odtąd stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości mosiężnych kłódek dla żeglugi i została oficjalnym kontrahentem brytyjskiego Ministerstwa Obrony.

Ta najlepiej sprzedająca się gama elektronicznych zamków szyfrowych wzbogaciła się, od momentu jej wprowadzenia o zamki elektroniczne Gemini i Horizon oraz zamek Pulsar RFID. Największą jednak zmianą w ofercie Euro-Locks jest innowacyjny system inteligentnego zarządzania zamkami, dzięki któremu można nimi sterować za pomocą komputera lub aplikacji. Dzięki różnym poziomom dostępu i kontroli systemy te mogą być stosowane w środowiskach komercyjnych, mieszkalnych, rekreacyjnych i edukacyjnych w celu zapewnienia bezpiecznego odbioru i dostawy paczek oraz przechowywania rzeczy osobistych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych inteligentnych zamków lub któregokolwiek z naszych zamków elektronicznych, wyślij e-mail na zamowienia@euro-locks.pl lub skontaktuj się z nami pod numerami telefonu +48 (32) 344-78-70, -82, -84.



Back to News