Menu

FirstPort

FirstPort zapewnia zarządzanie nieruchomościami i usługami związanymi z aktywami dla 196 000 domów w 3900 projektach w Wielkiej Brytanii.

Aby pomieścić zarówno stałych, jak i tymczasowych członków personelu centrala w Luton potrzebowała nowych osobistych schowków w swoich biurach. Każdy członek personelu mógłby mieć przydzieloną indywidualną szafkę, niektórzy jednak mogą potrzebować dostępu tylko przez 1 lub 2 dni. Z tego względu wymagany był system umożliwiający im dostęp tylko przez określony czas.

System zamków Horizon RTC (zegar czasu rzeczywistego) był idealnym wyborem, ponieważ dał elastyczność w przypisywaniu szafek w razie potrzeby. Dokładna funkcja RTC oznacza, że szafkę można ustawić tak, aby otwierała się i blokowała w określonych godzinach oraz w określonych terminach. To rozwiązało problem polegający na tym, że szafki stawały się bezużyteczne  z powodu braku znajomości kodu.

Jest to idealny system, ponieważ zarządzanie i konserwacja szafek jest teraz zminimalizowana, a każdą szafkę, gdy nie jest używana, można łatwo przypisać nowym lub odwiedzającym członkom personelu.Jeżeli chcą państwo zapytać o status realizowanego projektu lub ustalić niestandardowe parametry produktu, prosimy o kontakt.