Menu

ZawiasySekcja ta zawiera szeroki zakres Zawiasów stosowanych w róznych obudowach. Oferujemy Zawiasy Wewnętrzne , Zawiasy Zewnętrzne oraz Zawiasy Sworzniowe.

Zawiasy Wewnętrzne stosowane są w sytuacji, w której mają być one niewidoczne z zewnątrz.  Mocowane są między framugą a drzwiami i nie wpływają na zewnętrzną powierzchnię drzwi. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem do Obudów metalowych i osłon maszyn. 

Zawiasy Zewnętrzne stosowane są na drzwiach i panelach w celu maksymalizacji dostępnej przestrzeni wewnątrz obudowy. Zawiasy te najczęściej stosowane są w szafach sterowniczych , szafach serwerowych, w drzwiach dużych obudów energetycznych oraz klapach systemu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).

Nasza oferta Zawiasów Sworzniowych stosowana jest w drzwiach montowanych wewnętrznie, takich jak szafy serwerowe i panele energetyczne. Montowane zatrzaskowo, przeznaczone do szybkiego montażu. Zawiasy Sworzniowe umożliwiają szybkie i łatwe zdejmowanie drzwi bez użycia specjalnych narzędzi.

Zobacz naszą ofertę zawiasów klikając w powyższy link lub skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (32) 344-78-70, -82, -84.