Menu

Systemy Zamknięć ObudówFirma Euro-Locks specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozwiązań dla szeroko rozumianego rynku Obudów. W ich skład wchodzą m.in. rozwiązania dla rynku energetycznego czy budowlanego.

W naszym zakładzie w Rudzie Śląskiej produkujemy asortyment specjalistycznych wyrobów z IP65 oraz wodoodpornych zamków na klucz kształtowy, klamek uchylnych, zawiasów, uszczelek, zamków krzywkowych, zamków kłódkowych, zamków elektronicznych i bębenków przeznaczonych na rynek obudów. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty, sprawdź poniższy schemat lub zapoznaj się z naszą ofertą, korzystając z linków powyżej.

Euro-Locks jest częścią grupy  Lowe & Fletcher produkącej i projektującej rozwiązania od 1989 roku. Nasza ugruntowana i trwała pozycja na rynku potwierdzona jest wysoką jakością naszych produktów, a fakt ten potwierdzają dodatkowo certyfikaty ISO9001 oraz VDS. Jeśli nie możesz znaleźć w naszej ofercie Systemów Zamnięć Obudów rozwiązania dla swojej aplikacji możemy je dla Ciebie zaprojektować i wyprodukować, tak był spełniało Twoje oczekiwania.

W celu uzyskania więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (32) 344-78-70, -82, -84 lub mailowo sekretariat@euro-locks.pl.

Wyślij zapytanie