Menu

System zdalnej alokacji

System zdalnej alokacji
Rysunek techniczny
Technical Drawing is not available.

System zdalnej alokacji (RAS) współpracuje z naszymi elektronicznymi zamkami szyfrowania i umożliwia zdalne zarządzanie wszystkimi zamkami w obszarze skrytek do przechowywania bez potrzeby łączenia się zamków z systemem sterowania. Zarządzanie zdalne odbywa się za pośrednictwem prostego systemu opartego na sieci WWW, który można uzyskać z dowolnego miejsca przy użyciu zwykłych biurowych komputerów jak  i elektronicznych urządzeń przenośnych typu Laptop, Smartphone, Tablet. Jeśli zarządzasz wieloma lokalizacjami z zainstalowanymi zamkami elektronicznymi w szafkach depozytowych, wszystkie te miejsca mogą być kontrolowane z jednej wygodnej aplikacji na stronie internetowej.

W Internecie można zobaczyć, które zamki są obecnie dostępne i przeznaczyć je nowym użytkownikom. Okres najmu może być dedykowany dla pojedynczego użytkownika lub grupy użytkowników. Może on zostać automatycznie odblokowany w zaprogramowanym czasie. Wszystko to za jednym naciśnięciem przycisku.

Ten system jest doskonałym rozwiązaniem do zastosowań podczas festiwali muzycznych i innych imprez o charakterze komercyjnym, w obsłudze systemu zatrudniania kadry pracowniczej tzw „hot desking”, jako rozwiązanie dla wypożyczalni szatni i przechowalni przedmiotów osobistych. Menedżer systemu ma możliwość przypisania nowego kodu do pojedynczego zamka lub wszystkich zamków jednocześnie z dowolnego miejsca. Eliminuje to potrzebę korzystania z kluczy przez użytkowników i redukuje koszty operacyjne, eliminując potrzeby lokalnej obsługi kodów kreskowych, wydawania kluczy itp. Instalacja jest prosta, bez konieczności użycia okablowania i podłączania dodatkowych źródeł energii lub infrastruktury elektronicznej wymaganej do uruchomienia i zarządzania systemem.

Kod produktu Wyślij zapytanie
RAS Wyślij zapytanie