Menu

Rozwiązania w zakresie wynajmu i wypożyczenia szafek

Czy szukasz rozwiązania do wynajmu lub wypożyczania szafek ? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nasz RAS i RTC są idealnym rozwiązaniem zarówno do wynajmu lub wypożyczania szafek, jak i do nadawania uprawnień w systemach jednorazowego dostępu. Oba rozwiązania wykorzystują kody dostępu w celu zdalnego udostępniania szafki użytkownikom . Kod pozostaje ważny przez cały czas trwania wizyty.

System RAS sprawia, że cały proces jest szybki i bezproblemowy, ponieważ potwierdzenie wypożyczenia oraz lokalizację szafki i kod użytkownika można przesłać jednym SMS-em lub e-mailem. Przeniesienie uprawnień na innego użytkownika wygląda tak samo i jest równie bezproblemowe.

Zarządzanie systemem szafek odbywa się za pomocą prostego interfejsu internetowego, który umożliwia zdalne przypisywanie kodów użytkownikom, bez konieczności wizyty na miejscu.

Użytkownicy mogą również wypożyczać i płacić za szafki za pośrednictwem naszej strony internetowej.

System RTC umożliwia wynajmowanie szafek na określony czas za pomocą unikalnego kodu dostępu wygenerowanego na komputerze PC lub na naszej stronie internetowej. Ponadto dostępny jest interfejs umożliwiający bezproblemową integrację z własnymi systemami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat systemów RAS lub RTC proszę użyć linków umieszczonych poniżej, lub skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów pod adresem sekretariat@euro-locks.pl

Produkty powiązane