Menu

Meble medyczne

Meble medyczne Scene

Rozwiązania zamykające dla opieki zdrowotnej i przemysłu medycznego

Zapewniamy bezpieczeństwo w szerokim asortymencie od zamków elektronicznych po zamki mechaniczne. Euro-Locks ma bogatą, dobrze przygotowaną gamę rozwiązań zamykających, które spełniają wszelkie wymagania higieniczno - sanitarne.

Nasze systemy zamykające zapewniają bezpieczne przechowywanie leków, rzeczy osobistych, kart pacjentów i poufnych dokumentów dostępnych wyłącznie dla personelu posiadającego odpowiednie klucze.

Wszystkie nasze zamki mogą być dostarczane z różnymi kodami klucza, dzięki czemu każdy gabinet czy oddział może posiadać swój własny klucz oraz dodatkowy kluczy przechowywany np. w magazynie z lekarstwami. Oznacza to, że wózki mogą być bezpiecznie przenoszone pomiędzy oddziałami lub gabinetami lekarskimi czy zabiegowymi. Dzięki temu zastosowaniu umieszczone w nich przedmioty są zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem.

Szeroka gama systemów zamykających stworzonych z myślą o ochronie i bezpieczeństwie

Jako wyspecjalizowany producent systemów zamykających, Euro-Locks dostarcza szeroką gamę zamków i rozwiązań zamykających do aplikacji medycznych. Nasze zamki można znaleźć w meblach medycznych w ośrodkach zdrowia, szpitalach, domach opieki, ośrodkach weterynaryjnych i innych budynkach służby zdrowia.

  • Szafy i szafki szpitalne do bezpiecznego przechowywania leków i rzeczy osobistych na oddziale
  • Wózki medyczne na lekarstwa zapewniające bezpieczną dystrybucję leków z magazynu na oddział
  • Szafy i szafki na leki do bezpiecznego, masowego przechowywania lekartsw
  • Szafy i wózki na dokumentację medyczną do bezpiecznego przechowywania, dystrybucji i dostępu do kart pacjentów i innych poufnych dokumentów
  • Szafki i schowki do przechowywania rzeczy osobistych dla personelu i odwiedzających

Szeroka gama naszych zamków do mebli medycznych obejmuje:

  • Zamki kłódkowe
  • Zamki krzywkowe
  • Zamki wieloszufladowe
  • Zamki kartotekowe
  • Zamki centralne

Nasze zamki są dostępne w różnych powłokach, w tym antybakteryjnch i przeciwdrobnoustrojowych. Zamki produkowane są z myślą o trwałości i wytrzymałości w każdym środowisku, w tym w obszarach wilgotnych i obszarach narażonych na ciężkie chemikalia, takie jak środki czyszczące i dezynfekujące.

Wiele naszych zamków jest dostępnych z antybakteryjnymi kluczami S-Line. Unikalny proces formowania pomaga zwalczać bakterie i uniknąć zakażenia krzyżowego między wieloma użytkownikami tego samego klucza.

Ponadto posiadamy szereg mechanicznych i programowalnych zamków elektronicznych, oferujących rozwiązania bezdotykowe i bezkluczowe, pomagające uniknąć kontaktu z zanieczyszczonymi powierzchniami.

Oferujemy usługi projektowania i produkcji na zamówienie w celu dostosowania produktu do Państwa potrzeb.

Pobierz naszą broszurę!

Skontaktuj się z naszym zespołem handlowymi lub działem technicznym w dowolnym momencie pod numerem +48 (32) 344-78-70, -82, -84 lub zamowienia@euro-locks.pl

 

Produkty powiązane