Menu

Skrzynki na listy

Skrzynki na listy Scene

Systemy zamykające do skrzynek pocztowych chronią osobiste przesyłki pocztowe znajdujące się w zewnętrznej skrzynce pocztowej. Dostarczamy zamki do wszystkich typów domowych skrzynek pocztowych montowanych na zewnątrz, jak również do zaawansowanych skrzynek pocztowych montowanych w budynkach mieszkaniowych i dużych budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy szeroki asortyment zamków elektronicznych, zamków krzywkowych i zamków z zapadkami pinowymi, a także świadczymy usługi projektowania i produkcji zamków niestandardowych, jeśli potrzebujesz wprowadzenia adaptacji lub zmiany.

Firma Euro-Locks Sp. z o. o. dostarcza również systemy zamykające dla zautomatyzowanych systemów dostarczania paczek, które umożliwiają kurierowi pozostawienie paczki w bezpiecznym miejscu z zastosowaniem zaawansowanych zamków elektronicznych ze zdalnym dostępem.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym Działem Sprzedaży i zespołem obsługi technicznej pod numerem +48 (32) 344-78-70, -82, -84 lub pod adresem sekretariat@euro-locks.pl

 

Produkty powiązane